חידושים ב - GAFE

14.7.15
החל מהיום ניתן להתאים את מגירת האפליקציות על ידי גרירה! כפי שעדכנתי ב-27.6, גוגל עדכנו את מגירת האפליקציות, או ה- App Launcher כך שכל אחד יוכל להתאים את המיקום של האפליקציות הנוחות לו. 
01.07.15
Google Classroom Api - בקרוב יהיה ניתן לשתף תכנים ממגוון אתרים, ישירות לתוך הכיתה. כפי 

שבאתרים רבים יש כפתורים לשיתוף בפייסבוק, בגוגל פלוס ועוד - המורה יוכל לשתף לתוך הכיתה תכנים

מאתרים חינוכיים כגון Quizlet, Duolingo, PBS LEARNING ועוד. 

בנוסף:

  • תהיה אפשרות של שיתוף דומיינים כך שבתי ספר שונים יוכלו לבצע למידה שיתופית באותן הכיתות (מדליק!)
  • הודעות Push מהאפליקציה לנייד - כך שאם שולחים משימה או הודעה לתלמידים, היא תקפוץ להם ואולי ההודעות לא ימלאו את המייל...
  • אפשרות "למחזר" משימות קודמות לכיתות חדשות. לדוגמה, משימה שנתתי בכיתה ז' בשנת תשע"ה, אוכל לתת לכיתה ז' חדשה את אותה המשימה בשנת תשע"ו, בקלות. 
נחכה ונראה בדיוק איך ייראו השינויים...

*המידע לקוח מאתר TechCrunch


classroom-share-button27.6.15
החל מה-6.7.2015 ניתן יהיה להתאים באופן אישי את מגירת האפליקציות לצרכים שלכם! כיום, כמעט מכל שירות של גוגל ניתן ללחוץ על לחצן 9 הנקודות כדי להגיע לשירות נוסף של גוגל. לדוגמה, בעת קריאת מייל נתקלתי בבקשה לפגישה. אני לוחצת על מגירת האפליקציות בסרגל העליון (ראו תמונה) ובוחרת את סמל היומן. כרטיסייה נוספת נפתחת בדפדפן ואני יכולה לראות את היומן שלי במקביל למייל. 

עם זאת, בעמוד הראשון של המגירה ישנן אפליקציות מסוימות שאינן משתנות, ועל מנת להגיע לאפליקציות נוספות של גוגל יש ללחוץ על "עוד" ואז על "הראה עוד מגוגל". 

לפי Google Update Alerts שהגיע היום, החל מהחודש הבא נוכל להתאים את המגירה לצרכינו על ידי גרירת האייקונים מעמוד אחד למשנהו. ובדיוק אתמול שאלה אותי מורה בהשתלמות אם ניתן לעשות זאת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה